Прогулянковий візочок WittyКоляска-прогулянкова-Witty фото 1
Прогулянковий візочок PicnicКоляска (візочок) Bugs (Багс) Picnic (Пикник)

Візочки дитячі та коляски Bugs®

Дитячий візочок – це не просто засіб для прогулянок з малям. Іноді він замінює дитині колиску, шезлонг і стає помічником для батьків під час подорожей. Прийнято виділяти три типи колясок для дітей:

  • Коляски для новонароджених, призначені для дітей від народження і до 6 місяців;
  • Універсальні візочки для дітей перших трьох років життя;
  • Прогулянкові коляски для малюків старше півроку.

Візочки для новонароджених.

Люлька на класичному шасі. У ній малюк закритий з усіх сторін. Усередині колиски на колесах тепло і затишно, як на руках у матусі. Висока рама – плюс для батьків і малюка. Немовля не змерзне в візочку взимку, а дорослому не треба низько нахилятися до крихітки.

Універсальні візочки

Трансформер. Це універсальний транспорт для дітей, яким можна користуватися перші три роки. Трансформер хороший для зими, його великі колеса відмінно долають перешкоди, їдуть по пухкому снігу. Для літа ж краще вибрати модель легше.

Модульна система 2 в 1 (3 в 1). Складається з невеликої люльки для дітей від 0 до 6 місяців і прогулянкового блоку (+ автокрісло). Це вибір практичних батьків. У порівнянні з класичними колясками, модуль більш маневрений, але при цьому менш комфортний з позиції плавності ходу.

Коляски дитячі для дітей від півроку.

Прогулянкових візочок. Це полегшена модель з регульованою спинкою. Її плюс – компактна система складання. З таким транспортом ви зможете подорожувати з малюком по місту і на далекі відстані.

Коляска-тростинка. Ще легша модель для активних батьків і їх діточок. Тростинка займає мінімум місця і зручна для частих поїздок на автомобілі, громадському транспорті. Слід знати, що не в усіх моделей розкладається спинка.

Щоб прогулянки з дитинкою були комфортними, не забутьте про аксесуари. Це і матрацик, і накидка на ніжки малюка, і тепла муфта для рук мами, сумка. Якщо в сім’ї підростають погодки, варто купити додаткову підніжку до транспорту молодшій дитині.

0