• Hyper 2 Фот основы сзади

Самокат для дітей Hyper

Самокат Hyper - chameleon pink Дитячий самокат анлійського бренду Bugs® Hyper для дітей ідеально підходить для активного відпочинку дитини від 3 років.

Самокат Hyper (Гипер) підійде не тільки для розваги, а й для розвитку вашої дитини. Катання на самокаті зміцнює м’язи, тренує дихальну систему і вестибулярний апарат, сприяє удосконаленню координації рухів і загальному фізичному розвитку дитини, а регулярні прогулянки на свіжому повітрі забезпечать здоров’я і гарний настрій.

Корпус самоката виконаний з високоякісного поліпропілену (РР) і нейлону. Кермо з алюмінію і можливістю регулювання по висоті. Ручки покриті м’яким матеріалом. Самокат оснащений 4-ма колесами з поліуретану, цей матеріал відрізняється підвищеною зносостійкістю, колесам не страшні проколи і порізи. Підставка для ніг досить широка, щоб дитині було зручно стояти. Гальмо розташоване на задньому колесі. Самокат компактно складається, зручний для перенесення і транспортування. Самокат управляється нахилом керма.

Дитячой самокат Bugs® (Багс) відповідає європейським вимогам якості та безпеки (посилання).

Характеристики самокату для дітей Hyper.

ХарактеристикаДані
Рекомендований віквід 3 до 12 років
Висота кермавід 66 до 90 см.
Розміри платформи53*16 см
LED під світкана всіх колесах
Складна конструкціяТак
Механіз складання однією рукоюНі
Висота керма4 положення
Управління самокатомнахилом в сторону
ПідшипникиABEC-7 (професійні)
Діаметр коліс, передні12,5 см.
Діаметр коліс, задні8,0 см.
Щільність коліс85А
Кількість колес4
Матеріал колісPU
Гальмона задньому колесі
Вага2,6 кг.
Максимальне навантаження60 кг.
Країна походження брендуАнглія

Фотографії самокату для дітей Hyper

Самокат Hyper - chameleon grenn violet Самокат Hyper - black and red Самокат Hyper - chameleon pink Самокат Hyper - chameleon blue violet

 

0